Yükleniyor..

Pamuk Şeker

Sakızlı

HAKKIMIZDA

UNO GROUP GIDA, 2003 yılında kurulan ve 1500 metrekarelik bir alanı kaplayan fabrikası ile çocuklar ve yetişkinler için özenle seçilmiş hammaddelerden, tamamen hijyenik, çevre dostu, ISO 22000: 2005 standartlarına ve Helal sertifikasına bağlı kalarak ürünler üretmektedir.

UNO GROUP GIDA, kurucularının sektörde yıllar içinde edindiği tecrübe ve vizyonu profesyonel kadrosu ile birleştirerek ulusal pazarda kısa süre içinde lider statüsü kazanmayı hedeflemektedir. Metro Cash & Carry, Carrefour, Migros ve Mars Cinema Group ile çalışmakta olup kendi markası ve özel etiketli ürünleri ile de farklı ülkelere ihracat yapmaktadır.
UNO GROUP GIDA, tüketici ve müşterinin talep ve ihtiyaçlarını gözeterek farklı lezzet, ambalaj, boyut ve gramajdaki pamuk şeker, lolipop, aromalı ve kaplamalı patlamış mısır ürün çeşitleriyle büyümeye devam etmektedir. UNO GROUP GIDA, kullanıcı dostu, ergonomik ve ürünün tazeliğini koruyan ambalajları ile fark yaratmaktadır.

KURUMSAL

GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI Aromalı Popcorn, Çubuklu Akide Şekeri (Sosyete Şekeri), Pamuk Şeker Üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamız; Hammaddeden başlayarak, proses aşamalarında ve nihai üründe sağlık kurallarına, ilgili yasa ve tüzüklere uymayı, Gıda güvenliği ile ilgili tehlikeleri belirlemek, değerlendirmek ve kontrolü sağlayarak hijyenik ürünler üretmeyi, Gıda ile ilgili tüm mevzuat, idari düzenlemeler, yasal sorumluluk ve standartlara uymayı, Kullanılan teknoloji ve yardımcı faktörlerin kalite etkilerini göz önünde tutmayı ve gerekli tüm tedbirleri almayı, Organizasyonun her kademesinde Gıda Güvenliği gerekliliklerimize uygun ortak bir bakış açısı sağlamayı, Tüm çalışanlarına eğitim ve açık iletişim imkânı sağlamayı, Müşterilerinin mevcut ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli hizmet sunmayı, Tedarikçileri ve müşterileri ile kazan kazandır prensibi ile işbirliği ve güven içerisinde çalışmayı, Tüm süreçlerini ve yönetim sistemleri uygulamalarını sürekli olarak iyileştirmeyi ve geliştirmeyi, gelişime daima açık olmayı, Çevreye ve topluma olan duyarlılığı ile örnek olmayı, taahhüt etmektedir. GENEL MÜDÜR 11.11.2019

FABRİKA

Popcorn yüzyılın en büyük icadı.

E-Katalog

Özel satış ekibimizle temasa geçerek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM

ADRES
Battalgazi Mah. Aytop Gıda San. Sitesi Gecesefası Sok. No:1-I38/1 Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye
HARİTAYI AÇ
HARİTAYI KAPA